oritsalomon - קצת עלי
דף הבית >> קצת עלי

קצת עלישלום, שמי אורית.

 

ילידת שנת 1966, נשואה בשנית לד"ר ארוין סלומון, ואמא ל- 3 ילדים נפלאים. אני מתנדבת במד"א כחובשת בכירה ונהגת אמבולנס, ובעברי אחות מעשית בארצות הברית.

 

מכירים את אלו שתמיד ידעו מה הם אמורים להיות "כשיהיו גדולים"? אז אני כזו. תמיד ידעתי שאני אמורה לטפל באנשים, במגע, והצורך לטפל תמיד בער בי... אבל למדתי כלכלה ורוב חיי עבדתי בתחום הלוגיסטיקה והרכש, מול טבלאות אקסל.

 

יום אחד, לפני כמה שנים, מישהי זרה לי לחלוטין שאלה אותי למה אני לא מטפלת באנשים במקום לשבת מול מחשב וטבלאות. השאלה התמימה הזו התחילה כדור שלג נפלא שהביא אותי לפה, למקום שאני כל כך אוהבת. וממש למחרת, למרות שעדיין לא ידעתי מה אני רוצה לעשות, הגשתי למנהל המחלקה שלי טופס התפטרות.

 

לקח לי עוד יומיים ובשילוב של הגיון (אשת לוגיסטיקה כל כך הרבה שנים, לא?) ותחושות בטן החלטתי ללמוד קוסמטיקה. קיבלתי את ההחלטה ביום חמישי אחד, בשעה שמונה בבוקר. כעבור שעתיים, בשעה עשר, התקשרו אלי מחברת הביטוח ובישרו לי שבדיוק "היום" הופשרה לי קרן השתלמות ישנה, ונחשו כמה הופשר? הסכום של הקורס, כמעט על השקל.

 

ממש למחרת הלכתי למכללת איב סנטר לקוסמטיקה ונרשמתי לקורס עם הרחבה לתואר CIDESCO הבין לאומי והיוקרתי. כך החלו שנתיים של לימודים אינטנסיביים, מעשירים וכיפיים ביותר.

 

בזמן הלימודים הבנתי שקוסמטיקה היא עולם שלם של יופי ובריאות. זהו תחום עם ידע אין סופי שמאפשר לטפל במנעד עצום של מצבים. ניסיון העבר שלי כאחות ושנות ההתנדבות שלי כחובשת בכירה במד"א שימשו לי כמקורות ידע וכלי טיפול. אפילו ההתמחות שלי בלוגיסטיקה הוכיחה את עצמה כמשמעותית, שכן בזכותה ידעתי לנהל עסק ולהגיע לרמת שירות לקוחות גבוהה במיוחד.

 

סוד קטן עלי (כבר לא סוד, נכון?): לפני שהתחלתי ללמוד לא ביקרתי אצל קוסמטיקאית ולא עברתי אפילו טיפול פנים אחד. רק במהלך הלימודים הבנתי כמה טוב העור שלי יכול להראות והתחלתי ליישם על עצמי את התהליכים שלמדתי. מהר מאוד העור שלי התנקה, קמטוטים נעלמו, ואפילו התחלתי לזהור - גם ללא איפור. הסקפטיות שלי הפכה לאמונה מלאה, מגובה במדע וניסיון.

 

עוד דבר שהבנתי זה שאם לא משתמשים בידע שצוברים, לאט לאט הוא נעלם. מסיבה זו התחלתי להרצות וללמד, וכיום אני מרצה באיב סנטר, בית הספר לקוסמטיקה שבו למדתי. ההוראה משאירה אותי בקיאה, מכריחה אותי לשנן את החומר הנלמד וחושפת אותי לעוד מרצות ולידע האין סופי שלהן.

 

כיום, מרכז פעילותי הוא המכון שלי. מגיעות אלי נשים רבות, וגם גברים ובני נוער. כל לקוחותיי זוכים לקבלת פנים חמה, ובכל האמת. אני עורכת תשאול מעמיק, לומדת להכיר את המטופל ואת ההרגלים שלו. אני שואלת מה מפריע לו, ובמה הוא רוצה לטפל. אני נותנת את ההבחנה וההמלצות שלי, ויחד אנחנו בונים תכנית טיפולים.

 

היה לי חשוב ליצור מכון אינטימי ונעים שירגיש ללקוחותיי כמו בית, וגם להצטייד במכשור המתקדם ביותר שיאפשר לי לספק את הטיפולים האיכותיים ביותר. תודות לכל אלו, לקוחותיי נהנים משירותי קוסמטיקה ברמה הגבוהה ביותר בארץ, והכל באווירה פתוחה ונעימה.

 

אשמח להיפגש גם איתך.

 

שלכם,

אורית

 
 
 
FacebookGoogle+